Сайт "Центра сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв": Docudays UA готує каталог про найновіший український док
Громадська організація
Центр Сучасних Інформаційних Технологій та Візуальних Мистецтв
 | eng
Docudays UA готує каталог про найновіший український док
Docudays UA за фінансової підтримки Держкіно України готує каталог українських документальних фільмів. До каталогу ввійдуть фільми 2013 – 2015 років випуску, а також фільми, що зараз перебувають на етапі розробки і виробництва. Окрім того, у каталозі буде опубліковано інформацію про продакшн-компанії, незалежних продюсерів, кіно- та телестудії, які займаються виробництвом документального кіно, про кінофестивалі, які працюють з документальними фільмами, про дистриб’юторів документального кіно в Україні.

Каталог орієнтований на іноземну аудиторію і буде виданий лише англійською мовою. Видання призначено для поширення на закордонних міжнародних фестивалях і ринках документального кіно. Метою каталогу є популяризація українського документального кіно, а також підтримка кінематографістів у пошуку фінансування/ко-продюсерів/дистриб’юторів для їхніх проектів. Каталог буде поширювати команда Docudays UA протягом усього 2015 року. Уперше видання буде презентовано на МКФ у Шеффілді (Британія) у червні 2015 року.

Запрошуємо надати інформацію про ваш фільм або проект на стадії розробки/виробництва для публікації у каталозі.

Для подання потрібно скачати анкету, заповнити її, та надіслати разом із додатковими матеріалами на вказану в анкеті адресу.

Дедлайн подання – 1 травня.

Усі надіслані заявки будуть проходити відбір оргкомітету Docudays UA на основі таких критеріїв:

  • Виробництво 2013 – 2015 рр.
  • Проект виконано у жанрі креативної документалістики (це стосується як готових фільмів, так і проектів у розробці/виробництві). Телевізійні проекти не приймаються до розгляду.
  • Країна виробництва або одна зі сторін ко-продукції – Україна.
  • Фільм/проект має потенціал для включення до програм/пітчингів міжнародних ринків та фестивалів.

Також запрошуємо незалежні продакшн-компанії, продюсерів, кіностудії, пост-продакшн студії, фестивалі та дистриб’юторів неігрового кіно подати інформацію про себе. 

Для цього потрібно скачати анкету, заповнити її, та надіслати на вказану в анкеті адресу. 

Дедлайн подання – 6 травня.
28 04 2015 - 20:59:17отпавить с помощью email кому-нибудь для печати
Центр Сучасних Інформаційних Технологій та візуальних мистецтв ©| info@cmitva.org.ua |+380577140103