Сайт "Центра сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв": Звіт про діяльність ГО "Центр Сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв"
Громадська організація
Центр Сучасних Інформаційних Технологій та Візуальних Мистецтв
 | eng
Звіт про діяльність ГО "Центр Сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв"
Громадська організація 
«Центр Сучасних Інформаційних Технологій і Візуальних Мистецтв»

Юридична адреса: м. Харків, вул.. Червоноармійська, 8/10 „В”, к. 127
Місцезнаходження: м. Харків, вул. Матюшенко, 13, оф. 12-13
для листування: 61013, м. Харків, а/с 10964
Телефон/ факс: (057) 714-01-03, 
e-mail: info@cmitva.org.ua
www. cmitva.org.ua
 
Інформація про організацію: ГО «Центр Сучасних Інформаційних Технологій і Візуальних Мистецтв» засновано  у 2001 році. 

Засновники  та члени Центру: фахівці культури, охорони здоров’я, освіти,  журналісти. Серед колективних членів – молодіжні клуби, учбові та медичні заклади, засоби масової інформації.

Керівні органи: загальні збори, правління, виконавчий директор.

Управління поточною діяльністю здийснюють голова правління і виконавчий директор.
Голова правління – Геннадій Кофман 
Виконавчий директор – Ольга Костіна

Матеріальні ресурси: ГО «Центр Сучасних Інформаційних Технологій і Візуальних Мистецтв» арендує офісне приміщення в центрі м. Харкова, має меблі, офісну техніку.

Місія організації: Впровадження прогресивних інформаційних технологій, які сприяють розвитку особистості, захисту прав людини. 

Завдання організації: розробка та реалізація некомерційних проектів, що сприяють розвитку медіа та кіноринку, документального кіно України, підвищення кваліфікації фахівців мас-медіа, документального кіно, впровадження сучасних форм медіа-коммунікацій в закладах освіти і у просвітницькій діяльності. 

Головні напрямки роботи:

  • 2003    –    2015     рр.   Співзасновник та співорганізатор Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays Ua 
  • 2003    –    2015     рр.   Співзасновник та співорганізатор Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays Ua в регіонах України.
  • 2004 - 2015 рр.  Засновник і організатор Української майстерні документального кіно (www.idw.in.ua ) 

Медіа-ресурси:

Сайт Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA (www.docudays.org.ua ) український хостінг.

Сайт Міжнародної майстерні документального кіно ( www.idw.in.ua )  

Сайт Громадської організації «Центр Сучасних Інформаційних Технологій і Візуальних Мистецтв» ( www.cmitva.org.ua )


Річний бюджет:

Бюджет «Центр Сучасних Інформаційних Технологій і Візуальних Мистецтв» у 2014 році склав:  228 475 грн.

Адміністративні витрати: 13223,06 грн.

Матеріальне забезпечення: 40541,35 грн.

Програмні витрати: 174710,59


Програмні заходи:

Проведення XI-го  Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в м. Києві з 21 по 28 березня 2014 р.
Будинок кіно, вул. Саксаганського, 6
Кінотеатр “Кінопанорама”, вул. Шота Руставелі, 19 а
Кінотеатр “Київ”, вул. Велика Васильківська, 19
Головна тема фестивалю “Ідеорупція”
У фестивалі взяли участь 72 фільми, у тому числі  37 у конкурсних програмах з 32 країн світу таких як Швеція, Австралія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Великa Британія, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Іран, Іспанія, Італія, Канадa, Ліван, Литва, Нідерланди, Німеччинa, Норвегія, ОАЕ, Польщa, Росія, Румунія, Сербія, США, Чехія, Чилі, Фінляндія, Франція, Хорватія, Швейцарія та Україна.

Фестиваль відвідали 803 Українських учасника, у тому числі регіональні партнери фестивалю Docudays UA – представники 36 громадських та правозахисних організацій України. 
Майстер-класи провідних майстрів документального кіно світу відвідало 480 учасників.
Перегляди та програмні заходи фестивалю відвідало 38 200 глядачів.

Більш докладно про фестиваль та його заходи на офіційному веб-сайті Docudays UA: http://docudays.org.ua/archivepage/2014/programs/


Проведення XI-го Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в регіонах України.
Жовтень – грудень 2014 р.
У рамках Мандрівного фестивалю цього року демонструвалися 32 документальні фільми на тему прав людини від Docudays UА. 
Їх побачили мешканці 239 міст, містечок і селищ 22 регіонів України: у Київській, Дніпропетровській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Луганській, Полтавській, Херсонській, Чернігівській, Чернівецькій, Тернопільській, Волинській, Донецькій, Житомирській, Харківській, Вінницькій, Одеській, Сумській, Закарпатській, Миколаївській, Рівненській областях. А також жителі Криму.   
 
Показ фестивальних фільмів відбувався у кінотеатрах, будинках культури, вищих навчальних закладах, школах, молодіжних клубах, книгарнях, бібліотеках тощо. Також покази фестивальних фільмів і дискусії про права людини за участю правозахисників пройшли у колоніях і СІЗО України, в навчальних закладах для майбутніх працівників пенітенціарної системи. 

Більш докладно про XI-й Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в регіонах України та його заходи на офіційному веб-сайті: http://traveling.docudays.org.ua


ГО «Центр Сучасних Інформаційних Технологій і Візуальних Мистецтв» забезпечено адміністрування веб-ресурсів, адаптацію 31 фільму з програми фестивалю дня Мандрівного фестивалю.

Забезпечено фільмовою програмою  з 7 фільмів з “Дні Європи в Україні” в 16 містах України.

Забезбечено розповсюдження документального альманаху “Поза Євро”  спільно із Державним агентством України з питань кіно та Генеральним Штабом Збройних Сил України для демонстрації воїнам в зоні АТО, у місцях дислокації військових частин Збройних Сил, Національної Гвардії, СБУ,  Держприкордонслужби і підрозділів МВС 

Центр Сучасних Інформаційних Технологій та візуальних мистецтв ©| info@cmitva.org.ua |+380577140103