МІЖНАРОДНА МАЙСТЕРНЯ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО

Міжнародна майстерня документального кіно (IDW) консультативна та тренінгова ініціатива громадської організації «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв» спрямована для кінематографістів що хочуть розробити проекти та знайти стратегії, а також партнерів та інвесторів з фінансування, виробництва, розповсюдження документальних фільмів.

DOCUDAYS UA

Уперше фестиваль під назвою «Дні кіно про права людини» відбувся 2003 року. Від початку організатори вирішили, що покази відбуватимуться не лише в столиці, а й у регіонах України. Перші покази відбулися 17 листопада 2003 р. у м. Харкові, Донецьку, Одесі та Львові. Завершився фестиваль у грудні у Будинку кіно. Так разом із центральною подією виник і Мандрівний фестиваль «Дні кіно про права людини». Того року програма налічувала лише 36 фільмів.

З цього часу фестиваль відбувається щороку в Києві впродовж останнього тижня березня. Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Покази та обговорення фільмів за участю експертів та експерток з прав людини тривають з жовтня по грудень. Протягом року Docudays UA розвиває в молоді критичне мислення більш ніж в 220 кіноклубах медіапросвіти з прав людини, представляє проект культурної дипломатії See Ukraine в Європі. Допомагає молодим українським документалістам та документалісткам з виробництвом фільмів на платформі Docu/Pro.

ВИДАННЯ

Від самого свого заснування ми займаємося розробкою та видавництвом спеціалізованої літератури, друкованих та медіа посібників для фахівців, створенням фільмів з актуальних проблем суспільства.

DOC UKRAINE

Промоція українського документального кіно за кордоном та встановлення професійних зв’язків між українськими документалістами та європейською кіноспільнотою.

Вперше подібна презентація відбулася на Міжнародному фестивалі документального кіно Sheffield Doc Fest у Шеффілді (Велика Британія) у 2014 році. Презентації відбувалися на Міжнародному кінофестивалі в Jihlava (Чеська Республіка), Dok Leipzig (Німеччина), Vision du Reel (Швейцарія).

Починаючі з 2015 року наша команда щорічно готує КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЛІСТИКИ. Англомовне видання поширюється на спеціалізованих міжнародних кіноринках. У каталозі є інформація про завершені фільми та проекти на стадії виробництва, контакти українських незалежних продюсерів, кіно- та телестудій, фестивалів, дистриб’юторів. Видання здійснюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.


Зачекайте будь-ласка
Іде завантаження...