DOCUDAYS UA

DOCUDAYS UA це низка проектів, що об’єднанні зонтичним брендом, мають спільну місію та мету:

 

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ DOCUDAYS UA – конкурсна міжнародна професійна подія, що відбувається впродовж останнього тижня березня в Києві.

 

МАНДРІВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ DOCUDAYS UA  - глядацький формат, відбувається щороку із жовтня до кінця грудняу 23-х областях України – у кінотеатрах, будинках культури, вищих навчальних закладах, школах, молодіжних клубах, книгарнях, бібліотеках, колоніях для засуджених і СІЗО України, у навчальних закладах для майбутніх працівників пенітенціарної системи. Організаційними партнерами виступають регіональні представники фестивалю, що утворюють Мережу регіональних партнерів Docudays UA  до якої входять 52 НДО у 23-х областях України.

 

DOCU/КЛУБ - мережа постійно діючих кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA у школах, вишах, НДО, євроклубах, бібліотеках, виправних колоніях та освітніх установах пенітенціарної системи по всій країні. Головна мета – сприяти формуванню в старшокласників, студентів, молоді України правової свідомості й громадської активності, надаючи правозахисникам, педагогам, громадським лідерам, працівникам пенітенціарної системи медіа-інструменти й методологію для розвитку діалогу та підвищення рівня обізнаності в галузі прав людини. Наразі створено більш 200 кіноклубів.

 

DOCU/ПРОСТІР - перший онлайн-кінотеатр в Україні, що демонструє документальні фільми про права людини. Усі фільми зняті в Україні й про українців силами різних громадських організацій спільно з Dоcudays UA. Герої – звичайні громадяни, які прагнуть змінити життя у своїй країні на краще. Колекція фільмів онлайн-кінотеатру постійно поповнюється. 

 

DOCU/ХІТ - постфестивальна дистриб'юція фільмів березневого Docudays UA в українських кінотеатрах! Щороку географія показів на великих екранах розширюється, адже кінцева мета цього проекту – розвинути повноцінний прокат документального кіно в Україні. 

 

DOCU/ПРО - платформа задля розвитку української кіноіндустрії, налагодження зв’язків з іноземними експертами зі світу документалістики, створення українських кінопроектів. Зокрема, у рамках фестивальної індустрійної секції відбулися такі освітні та кіновиробничі проекти, як: «The Guardian прямує в Україну», DocWorks UA/UK, WARSCAPE, «Молоді про Україну». 

 

ПОБАЧИТИ УКРАЇНУ: DOCUDAYS UA МАНДРУЄ СВІТОМ - проект культурної дипломатії. Європейське турне Docudays UA – це покази документальних стрічок і фотовиставок про Україну, зустрічі з кінематографістами, а також дискусії за участі громадських активістів, правозахисників, публіцистів, які допомагають пояснити ситуації, зображені у фільмах, та надають більше інформації про події в Україні. Проект уже відвідав Францію, Грецію, Італію, Німеччину та Іспанію. 


Зачекайте будь-ласка
Іде завантаження...