DOC UKRAINE

Цього року вперше за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Docudays UA організовує українську делегацію на IDFA

Завдяки співпраці Державного агентства України з питань кіно, Docudays UA та IDFA цього року в українських професіоналів/-ок буде можливість отримати фінансову, координаційну та консультаційну підтримку та представити свої проекти на головному майданчику документального кіно у світі у рамках події «Ukraine: Here We Go!».

Учасникам «Ukraine: Here We Go!» буде запропоновано

1. IDFA Forum Pass, IDFA Academy або Festival Pass. Вид акредитації буде визначено залежно від індивідуальних потреб кожного учасника, а також на основі рішення відбіркової ради IDFA стосовно учасників IDFA Forum та IDFA Academy.

2. Можливість отримати 100%-ву знижку* на розміщення фільму в онлайн-маркеті Docs For Sale, який відбувається в рамках IDFA з 1996 року. Щороку понад 250 телевізійних баєрів, сейлз-агентів, дистриб'юторів/-ок та фестивальних програмерів/-ок з'їжджаються до Амстердама, щоб подивитися збірку найновіших і найкращих документальних стрічок на міжнародному ринку. Варто зауважити, що отримавши можливість розмістити свій фільм в Docs For Sale, ви також одержуєте одну акредитацію та можливість купити другу акредитацію за зниженою ціною в 70 євро. *100%-ва знижка означає, що програмний відділ Docudays UA відбере 4 фільми та повністю покриє витрати на розміщення в Docs For Sale.

3. Можливість отримати фінансову підтримку на поїздку в Амстердам: команда Docudays UA відбере до 4 проектів, автор(к)ам яких (режисер/-ка та/або продюсер/-ка*) покриє витрати на переліт та готель (організатори покривають не більше ніж 4 ночі). *Кількість представників від кожного окремого проекту буде визначатись індивідуально залежно від загальної кількості відібраних проектів. Пріоритет надається режисер(к)ам. Продюсер(к)ам надається фінансова підтримка за умов, коли відібраний проект є першим або другим у його/її фільмографії; продюсер/-ка не старше 35 років.

4. Інформаційна та промо-підтримка проектів (розсилки, розповсюдження флаєрів та спеціальної нетворкінг-події під час IDFA від Docudays UA), які візьмуть участь в «Ukraine: Here We Go!».

5. Організаційна та консультаційна допомога команди Docudays UA протягом поїздки.

Кого ми шукаємо

Режисерів/-ок та продюсерів/-ок українських документальних фільмів з проектами повнометражних фільмів на будь-якій стадії виробництва.

Режисерів/-ок та продюсерів/-ок українських документальних фільмів з готовими повнометражними фільмами, які зацікавлені розмістити свій фільм у Docs for Sale. Фільми мусять бути вироблені не раніше ніж 2018 року.

Авторів/-ок, які працюють в жанрі VR та/або інтерактивної документалістики. Якщо ви подавали незавершений проект на IDFA Doc Lab та чекаєте результатів відбору або плануєте подати завершений проект у програму IDFA, будь ласка, зв’яжіться з нами. Ми зацікавлені в тому, щоб підтримати та привезти один український VR/immersive проект на IDFA.

Проекти будуть оцінюватися за такими критеріями:

• художня якість;

• унікальність теми/героїв/художнього рішення;

• релевантність проекту тенденціям міжнародного ринка;

• наявність чітко сформульованих цілей щодо поїздки режисера/-ки та/або продюсера/-ки.

Як подати заявку на участь в Українській делегації на фестивалі IDFA в Амстердамі

Заповніть відповідну ФОРМУ до 1 серпня (23:59 за київським часом) 2019 року.

Примітка: якщо ви плануєте подавати ваш проект на IDFA Forum або ваш фільм чи VR/інтерактивний проект до офіційної програми фестивалю, будь ласка, напишіть нам. Ми допоможемо подати ваш проект за спеціальною ціною зі знижкою.

Ключові дати:

15 травня – оголошення інформації про «Ukraine: Here We Go!» та відкриття подання заявок.

30 травня – презентація «Ukraine: Here We Go!» на Міжнародному кінофестивалі «Молодість».

Липень (дата уточнюється) – презентація «Ukraine: Here We Go!» на Одеському міжнародному кінофестивалі.

1 серпня – закриття прийому заявок. 2 вересня – оприлюднення результатів відбору та складу «Ukraine: Here We Go!».

20 листопада – 1 грудня – IDFA. До складу делегації ввійдуть також представники/-ці профільних державних установ та ЗМІ.

 

У разі виникнення питань пишіть на електронну адресу: program@docudays.ua з темою листа «Українська делегація на фестивалі IDFA в Амстердамі».


Зачекайте будь-ласка
Іде завантаження...